player predictions

Poniżej wszystkie typy takijeden.

2018 B klasa runda rewanżowa
Kwi 07, 2018
10:00 Farmacja Tarchomin 0
(0)
- 5
(8)
WKS Rząśnik 10 zobacz typowania innych graczy
10:00 Mazur II Radzymin 1
(0)
- 2
(1)
Rządza Załubice 4 zobacz typowania innych graczy
10:00 Korona Jadów 3
(4)
- 1
(2)
Orły Zielonka 4 zobacz typowania innych graczy
10:00 Wicher II Kobyłka 4
(7)
- 1
(0)
Wisła Zakroczym 3 zobacz typowania innych graczy
10:00 Dąb II Wieliszew 5
(5)
- 3
(0)
Sokół II Serock 5 zobacz typowania innych graczy
Kwi 14, 2018
10:00 Wicher II Kobyłka 1
(3)
- 4
(3)
WKS Rząśnik 0 zobacz typowania innych graczy
10:00 Wisła Zakroczym 2
(2)
- 3
(2)
Mazur II Radzymin 2 zobacz typowania innych graczy
10:00 Sokół II Serock 2
(0)
- 3
(3)
Rządza Załubice 5 zobacz typowania innych graczy
10:00 Orły Zielonka 3
(3)
- 4
(3)
Dąb II Wieliszew 2 zobacz typowania innych graczy
10:00 GKS Dąbrówka 5
(7)
- 2
(0)
Farmacja Tarchomin 3 zobacz typowania innych graczy
Kwi 21, 2018
10:00 WKS Rząśnik 4
(3)
- 2
(0)
GKS Dąbrówka 3 zobacz typowania innych graczy
10:00 Korona Jadów 5
(11)
- 0
(2)
Farmacja Tarchomin 3 zobacz typowania innych graczy
10:00 Rządza Załubice 3
(0)
- 1
(0)
Orły Zielonka 0 zobacz typowania innych graczy
10:00 Sokół II Serock 3
(3)
- 1
(2)
Wisła Zakroczym 5 zobacz typowania innych graczy
10:00 Wicher II Kobyłka 3
(2)
- 1
(1)
Mazur II Radzymin 5 zobacz typowania innych graczy
Kwi 28, 2018
22:00 WKS Rząśnik 5
(12)
- 1
(0)
Mazur II Radzymin 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wisła Zakroczym 1
(0)
- 3
(5)
Orły Zielonka 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Dąb II Wieliszew 5
(3)
- 1
(2)
Farmacja Tarchomin 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 GKS Dąbrówka 4
(0)
- 2
(4)
Korona Jadów 0 zobacz typowania innych graczy
Maj 05, 2018
22:00 Korona Jadów 2
(2)
- 2
(2)
WKS Rząśnik 9 zobacz typowania innych graczy
22:00 Dąb II Wieliszew 3
(2)
- 2
(3)
GKS Dąbrówka 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Rządza Załubice 4
(2)
- 1
(0)
Farmacja Tarchomin 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wicher II Kobyłka 3
(3)
- 2
(2)
Orły Zielonka 9 zobacz typowania innych graczy
22:00 Mazur II Radzymin 2
(2)
- 1
(5)
Sokół II Serock 2 zobacz typowania innych graczy
Maj 12, 2018
22:00 Sokół II Serock 0
(1)
- 4
(2)
WKS Rząśnik 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Orły Zielonka 3
(2)
- 0
(6)
Mazur II Radzymin 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wisła Zakroczym 3
(2)
- 1
(1)
Farmacja Tarchomin 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 GKS Dąbrówka 2
(2)
- 1
(2)
Rządza Załubice 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 Korona Jadów 3
(1)
- 1
(0)
Dąb II Wieliszew 3 zobacz typowania innych graczy
Maj 14, 2018
22:00 Sokół II Serock 2
(0)
- 2
(1)
Wicher II Kobyłka 0 zobacz typowania innych graczy
Maj 19, 2018
22:00 WKS Rząśnik 3
(3)
- 0
(2)
Dąb II Wieliszew 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 Rządza Załubice 2
(2)
- 1
(2)
Korona Jadów 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 GKS Dąbrówka 5
(6)
- 1
(0)
Wisła Zakroczym 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Farmacja Tarchomin 1
(0)
- 3
(4)
Wicher II Kobyłka 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Sokół II Serock 3
(1)
- 3
(1)
Orły Zielonka 3 zobacz typowania innych graczy
Maj 26, 2018
22:00 WKS Rząśnik 4
(4)
- 1
(2)
Orły Zielonka 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 Farmacja Tarchomin 1
(1)
- 2
(3)
Mazur II Radzymin 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 GKS Dąbrówka 4
(0)
- 0
(3)
Wicher II Kobyłka 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wisła Zakroczym 0
(2)
- 3
(1)
Korona Jadów 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Dąb II Wieliszew 2
(1)
- 2
(0)
Rządza Załubice 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 02, 2018
22:00 Rządza Załubice 3
(8)
- 1
(1)
WKS Rząśnik 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 Dąb II Wieliszew 3
(5)
- 0
(2)
Wisła Zakroczym 4 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wicher II Kobyłka 3
(1)
- 1
(0)
Korona Jadów 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Mazur II Radzymin 2
(3)
- 1
(0)
GKS Dąbrówka 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Farmacja Tarchomin 2
(2)
- 3
(5)
Sokół II Serock 5 zobacz typowania innych graczy
Cze 09, 2018
22:00 Farmacja Tarchomin 0
(3)
- 3
(3)
Orły Zielonka 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 GKS Dąbrówka 3
(2)
- 2
(0)
Sokół II Serock 3 zobacz typowania innych graczy
22:00 Korona Jadów 2
(5)
- 1
(1)
Mazur II Radzymin 5 zobacz typowania innych graczy
22:00 Dąb II Wieliszew 2
(1)
- 2
(2)
Wicher II Kobyłka 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 Wisła Zakroczym 1
(1)
- 4
(4)
Rządza Załubice 9 zobacz typowania innych graczy
Cze 16, 2018
22:00 Mazur II Radzymin 2
(4)
- 2
(2)
Dąb II Wieliszew 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 Sokół II Serock 1
(5)
- 2
(2)
Korona Jadów 2 zobacz typowania innych graczy
22:00 Orły Zielonka 1
(3)
- 3
(2)
GKS Dąbrówka 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 19, 2018
22:00 Polska 2
(1)
- 1
(2)
Senegal 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Kolumbia 3
(1)
- 0
(2)
Japonia 0 zobacz typowania innych graczy