matches

2018 B klasa runda rewanżowa
Kwi 07, 2018
10:00 Farmacja Tarchomin 0 - 8 WKS Rząśnik
10:00 Mazur II Radzymin 0 - 1 Rządza Załubice
10:00 Korona Jadów 4 - 2 Orły Zielonka
10:00 Wicher II Kobyłka 7 - 0 Wisła Zakroczym
10:00 Dąb II Wieliszew 5 - 0 Sokół II Serock
Kwi 14, 2018
10:00 Wicher II Kobyłka 3 - 3 WKS Rząśnik
10:00 Wisła Zakroczym 2 - 2 Mazur II Radzymin
10:00 Sokół II Serock 0 - 3 Rządza Załubice
10:00 Orły Zielonka 3 - 3 Dąb II Wieliszew
10:00 GKS Dąbrówka 7 - 0 Farmacja Tarchomin
Kwi 21, 2018
10:00 WKS Rząśnik 3 - 0 GKS Dąbrówka
10:00 Korona Jadów 11 - 2 Farmacja Tarchomin
10:00 Rządza Załubice 0 - 0 Orły Zielonka
10:00 Sokół II Serock 3 - 2 Wisła Zakroczym
10:00 Wicher II Kobyłka 2 - 1 Mazur II Radzymin
Kwi 28, 2018
22:00 WKS Rząśnik 12 - 0 Mazur II Radzymin
22:00 Wisła Zakroczym 0 - 5 Orły Zielonka
22:00 Dąb II Wieliszew 3 - 2 Farmacja Tarchomin
22:00 GKS Dąbrówka 0 - 4 Korona Jadów
Maj 05, 2018
22:00 Korona Jadów 2 - 2 WKS Rząśnik
22:00 Dąb II Wieliszew 2 - 3 GKS Dąbrówka
22:00 Rządza Załubice 2 - 0 Farmacja Tarchomin
22:00 Wicher II Kobyłka 3 - 2 Orły Zielonka
22:00 Mazur II Radzymin 2 - 5 Sokół II Serock
Maj 12, 2018
22:00 Sokół II Serock 1 - 2 WKS Rząśnik
22:00 Orły Zielonka 2 - 6 Mazur II Radzymin
22:00 Wisła Zakroczym 2 - 1 Farmacja Tarchomin
22:00 GKS Dąbrówka 2 - 2 Rządza Załubice
22:00 Korona Jadów 1 - 0 Dąb II Wieliszew
Maj 14, 2018
22:00 Sokół II Serock 0 - 1 Wicher II Kobyłka
Maj 19, 2018
22:00 WKS Rząśnik 3 - 2 Dąb II Wieliszew
22:00 Rządza Załubice 2 - 2 Korona Jadów
22:00 GKS Dąbrówka 6 - 0 Wisła Zakroczym
22:00 Farmacja Tarchomin 0 - 4 Wicher II Kobyłka
22:00 Sokół II Serock 1 - 1 Orły Zielonka
Maj 26, 2018
22:00 WKS Rząśnik 4 - 2 Orły Zielonka
22:00 Farmacja Tarchomin 1 - 3 Mazur II Radzymin
22:00 GKS Dąbrówka 0 - 3 Wicher II Kobyłka
22:00 Wisła Zakroczym 2 - 1 Korona Jadów
22:00 Dąb II Wieliszew 1 - 0 Rządza Załubice
Cze 02, 2018
22:00 Rządza Załubice 8 - 1 WKS Rząśnik
22:00 Dąb II Wieliszew 5 - 2 Wisła Zakroczym
22:00 Wicher II Kobyłka 1 - 0 Korona Jadów
22:00 Mazur II Radzymin 3 - 0 GKS Dąbrówka
22:00 Farmacja Tarchomin 2 - 5 Sokół II Serock
Cze 09, 2018
22:00 Farmacja Tarchomin 3 - 3 Orły Zielonka
22:00 GKS Dąbrówka 2 - 0 Sokół II Serock
22:00 Korona Jadów 5 - 1 Mazur II Radzymin
22:00 Dąb II Wieliszew 1 - 2 Wicher II Kobyłka
22:00 Wisła Zakroczym 1 - 4 Rządza Załubice
Cze 16, 2018
22:00 Mazur II Radzymin 4 - 2 Dąb II Wieliszew
22:00 Sokół II Serock 5 - 2 Korona Jadów
22:00 Orły Zielonka 3 - 2 GKS Dąbrówka
Cze 19, 2018
22:00 Polska 1 - 2 Senegal
22:00 Kolumbia 1 - 2 Japonia