AKTUALNOŚCI

Zapowiedź ostatniej kolejki

Soczyste wpierdolamento zebraliśmy od Pogoni Józefów w ostatnim domowym meczu rozgrywanym przy Kołowej 18. Pora na wyjazd i zakończenie sezonu z Sokołem II Serock. Rywal wydaje się być najsłabszym z możliwych, toteż inny wynik jak zwycięstwo Farmacji nie jest w ogóle brane pod uwagę.

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z Sokołem II Serock

Spotkania 22 kolejki

AP Marcovia II Marki Dąb II Wieliszew

Jedyną ciekawą rywalizacją przed końcem sezonu będzie pojedynek o mistrzostwo w B klasie. Łatwiejszy mecz czeka Marcovie, która raczej nie powinna mieć problemu z ograniem Dębu II Wieliszew. 3 punkty mogą być jednak niewystarczające. Aktualny lider nie może wygrać swojego meczu.

Wisła Jabłonna Bednarska Warszawa

Lider kontra rewelacja rundy rewanżowej. To może być kapitalne widowisko. Wisła zagra o mistrzostwo, Bednarska… no właśnie… o co? Motywacji może zabraknąć. Piękny sen brutalnie przerwali przecież piłkarze Mazura II Radzymin, którzy rozbili ekipę z Warszawy aż 4-1. Faworytem zatem będzie jednak Wisła Jabłonna.

Rotavia Nieporęt Rządza Załubice

Rotavia pewnie rozprawi się z Rządzą dostając wpierdziel 0-3.

Mazur II Radzymin GKS Dąbrówka

Mecz o… pietruszkę. Gospodarze jednak nie są faworytami tego spotkania. GKS stanie przed szansą zajęcia 3 miejsca w tabeli jednak wszystko zależy od wyniku Bednarskiej Warszawa.

Sokół II Serock Farmacja Tarchomin

Ostatni mecz sezonu, ostatnia szansa… Farmacja ma okazję zakończyć sezon z nadzieją na lepsze jutro. Piłkarze z Serocka na pewno nie położą się przed ostatnią drużyną w tabeli. Liczymy, że porażką z Pogonią będzie motorem napędowym takim samym jak nauka gry w piłkę z Marcovią.

Pogoń Józefów Coco Jambo Warszawa

Pogrom Farmacji i fatalna passa Coco Jambo zwiastuje mecz z dużą ilością bramek.

Leave a Reply