AKTUALNOŚCI

Zapowiedź 21 kolejki

JEST! Rotavia wyprzedzona i teraz już tylko autostrada do awansu… eee… znaczy w następnym sezonie. Przed nami przedostatnia kolejka B klasy i właściwie emocji już brak. Wisła jak i Marcovia zapewniły sobie awans do A klasy, upokarzając ekipy ze stolicy. Teraz pora na grę rezerwami. Oczywiście, jeśli takowe istnieją.

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z Pogonią Józefów

Spotkania 21 kolejki

Coco Jambo Warszawa AP Marcovia II Marki

To miał być mecz o awans. Skończyło się tak, że Coco Jambo przegrało z Dębem i Farmacją zapewniając sobie dalszą grę w B klasie. Marcovia może zatem osiąść na laurach ale nie wierzę, że podłożą się ekipie, która uznawana jest za najbardziej brutalną i bezczelną w grupie. Warto pokarać ich raz jeszcze i jeszcze i jeszcze. Może w końcu coś do nich trafi. Fajne opisy na Facebooku nijak mają się do chuligaństwa boiskowego.

Farmacja Tarchomin Pogoń Józefów

Najciekawszy mecz tej kolejki. Farmacja po niespodziewanym zwycięstwie nad Coco Jambo, podejmie przy Kołowej 18 ekipę, która jako jedyna dała nam 3 punkty w poprzedniej rundzie. Nakręceni zwycięstwem w poprzedniej kolejce farmaceuci, powinni zaskoczyć raz jeszcze i pokazać, że zwycięstwo w Derbach to nie był “wypadek przy pracy”.

GKS Dąbrówka Sokół II Serock

GKS powalczy o zakończenie sezonu na 3 miejscu natomiast Sokół cały czas walczy o to by uniknąć “ostatniego” miejsca w tabeli. Faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy i każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Dąbrówki uznane będzie za niespodziankę.

Rządza Załubice Mazur II Radzymin

Bezpłciowa Rządza i pechowy Mazur. Obydwie ekipy grały zbyt nie równo i raczej nikt nie jest w stanie przewidzieć jakim wynikiem zakończy się to spotkanie. Mazur ma tą przewagę, że może w każdej chwili wzmocnić się piłkarzami z wyższej ligi. Po pokonaniu Bednarskiej to jednak goście będą faworytem tego spotkania.

Bednarska Warszawa Rotavia Nieporęt

3-0 dla Bednarskiej, która po fatalnym meczu z Mazurem wykluczyła się z walki o awans.

Dąb II Wieliszew Wisła Jabłonna

Wisła pojedzie do Krubina by utrzymać fotel lidera. Za plecami wciąż czai się Marcovia, która wygrała właśnie z Jabłonną w zeszłej kolejce. Szanse Dębu są czysto iluzoryczne, tym bardziej że goście będą chcieli odbić sobie ostatnie spotkanie i przyjadą nastrzelać kilka bramek.

Leave a Reply