AKTUALNOŚCI

Zapowiedź 20 kolejki

Ta zniewaga krwi wymaga. Potężny oklep od Marcovii to miejmy nadzieję, sygnał do większego zaangażowania i wygrania meczu w tej rundzie. Przed nami Wielkie Derby Warszawy. Kibice z całego świata zjadą się na Kawęczyńską 44 by obejrzeć najważniejszy mecz tego sezonu. Finał Ligi Mistrzów? Legia – Lechia? Szkoda czasu. Prawdziwa piłka jest tylko i wyłącznie w Serie B!

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z Coco Jambo Warszawa

Spotkania 20 kolejki

AP Marcovia II Marki Wisła Jabłonna

Dla Marcovii 3 punkty są w tym meczu niemal niezbędne. Jeśli chcą utrzymać przewagę nad resztą stawki i zamknąć drzwi do awansu innym ekipom wystarczy, że właśnie ograją Wisłę. Kolejne spotkania to powinna być bułka z masłem aczkolwiek ekipa z Marek pokazała już w tym sezonie, że gra na własnym terenie wcale nie musi być ich atutem.

Rotavia Nieporęt Dąb II Wieliszew

Dąb wygrywa 0-3, szkoda.

Mazur II Radzymin Bednarska Warszawa

Mazur zatrzyma Bednarską? Ekipa z Warszawy dzielnie walczy o awans. W rundzie rewanżowej wygrali wszystkie swoje mecze w niezłym stylu a i tak nie mogą być pewni awansu. Kiepska I runda zbiera swoje żniwo i mimo średniej dyspozycji Marcovii, Bednarska wciąż musi liczyć na potknięcie rywali.

Sokół II Serock Rządza Załubice

Rządza na własne życzenie wyłączyła się z walki o awans meczem z Coco Jambo. Teraz pozostaje już tylko walka o Top 5. Piłkarze z Serocka zajmują niechlubne “ostatnie” miejsce w tabeli. Celem jest przeskoczenie Pogoni. Czy się uda? Będzie ciężko.

Pogoń Józefów GKS Dąbrówka

Świetny początek rundy i powrót do szarej rzeczywistości. Pogoń nie wytrzymała tempa i ostatecznie walczy już tylko o pozycję z Serockiem. W innej sytuacji jest GKS. Co prawda goście nie mają już szans na awans ale wciąż mogą załapać się na podium. Wszystko w ich rękach i nogach.

Coco Jambo Warszawa Farmacja Tarchomin

Wielkie Derby Warszawy. El klasyko, El kartoflicho, El wszyho. O tym meczu zostało powiedziane już chyba wszystko. Ponad 200 kibiców zamierza wybrać się na to spotkanie. Czy pobijemy rekord frekwencji w 8 lidze mistrzów? Będzie ciężko ze względu na beznadziejny termin rozegrania tego spotkania. Faworytem jest ekipa Coco Jambo, ale po tym jak stracili szanse na awans do B klasy mogą po prostu zlekceważyć kulejącą jeszcze Farmację. Kto wygra to spotkanie? Nie wiem ale na pewno nie Coco Jambo! 🙂

Leave a Reply