AKTUALNOŚCI

Zapowiedź 19 kolejki

Zabrakło 5 sekund by zremisować z GKS Dąbrówka i wciąż pozostajemy bez zwycięstwa. Pora na arcytrudnego rywala. Marcovia nadal walczy o awans do A klasy. Porażka na tym etapie może poważnie skomplikować im życie. Co na to ostatnia drużyna w grupie? Na pewno nikt tu się nie położy.

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z AP Marcovia II Marki

Spotkania 18 kolejki

Farmacja Tarchomin (Warszawa) AP Marcovia II Marki

Znowu zagramy przy Kołowej 18 lecz tym razem rywal będzie wymagał od gospodarzy jeszcze więcej skupienia. Marcovia nie może przegrać zatem na to spotkanie przyjedzie naładowana maksymalnie ale… nie takie rzeczy w B klasie! To może być zaskakujący mecz!

GKS Dąbrówka Coco Jambo Warszawa

Po szczęśliwej wygranej przeciwko Farmacji, GKS będzie miał okazję na to by zabić marzenia o awansie brutali z Kawęczyńskiej. Im bliżej końca sezonu tym ciaśniej w okolicy 2 miejsca. Okazuje się, że o awansie może zadecydować dopiero ostatnia kolejka. Jeśli mecz wygra Coco Jambo będą mieli już autostradę do A klasy. Pytanie tylko, czy nie złapią gumy.

Rządza Załubice Pogoń Józefów

Rządza ma iluzoryczne szanse na awans po laniu od Cocosów. Matematycznie wszystko jest jeszcze możliwe ale konia z rzędem temu kto postawi na ekipę z Załubic. Pogoń zawalczy o wyprzedzenie Mazura i na pewno też zagra z pełnym zaangażowaniem. Remis w tym spotkaniu to bardzo możliwy rezultat.

Bednarska Warszawa Sokół II Serock

Bednarska idzie jak burza. Bez porażki kolejny mecz i już tylko 1 pkt straty do miejsca premiowanego awansem. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ekipa ze stolicy na końcu rozgrywek cieszyć się będzie z opuszczenia najniższej ligi w rozgrywkach. Przed nimi idealny terminarz. Awans leży tylko i wyłącznie w ich nogach i głowach.

Dąb II Wieliszew Mazur II Radzymin

Mecz o pietruszkę. Dąb swoje szanse przekreślił już 3 tygodnie temu i nawet ogranie Cocosów nie pomoże im awansować. Mazur również gra już tylko o godne pożegnanie sezonu. Mecz raczej nie będzie należał do najciekawszych i goli też spodziewamy się jak na lekarstwo.

Wisła Jabłonna Rotavia Nieporęt

W/O i 3-0 dla Wisły Jabłonna, który tym samym pieczętuje awans do A klasy. Gratulacje.

Leave a Reply