AKTUALNOŚCI

Zapowiedź 18 kolejki

Posuchy punktowej ciąg dalszy. W końcu jednak wracamy do Warszawy a mecz domowy rozegramy przy ul. Kołowej 18. To tam ostatni raz otarliśmy się o 3 punkty rozpoczynając rundę rewanżową. Najwyższa pora przeskoczyć Rotavię w tabeli!

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z GKS Dąbrówka

Spotkania 18 kolejki

AP Marcovia II Marki Rotavia Nieporęt

Lepszego momentu na mecz z Rotavią nie mogli sobie wymarzyć piłkarze z Marcovii. Nie dość, że w samym starciu pewnie złapaliby 3 punkty to wszystko wskazuje na to, że mecz się nie odbędzie. Rotavia oddała walkowera w dwóch ostatnich starciach i kto wie czy właśnie nie zakończyli rozgrywek w B klasie.

Mazur II Radzymin Wisła Jabłonna

Wisła wygrywając to spotkanie zapewni sobie bezpośredni awans do A klasy. Gospodarze nie mają najlepszej passy co sugeruje, że i tym razem będą musieli uznać wyższość rywala. Szampany zmrożone i do Radzymina przyjadą oddzielnym transportem 🙂

Sokół II Serock Dąb II Wieliszew

Mecz o nic. Dąb wykluczył się z walki o awans już w pierwszej rundzie i teraz może tylko żałować, że tak dobry okres pozostanie tylko miłym wspomnieniem. Piłkarze z Serocka zawalczą o to by nie skończyć sezonu na “ostatnim” miejscu.

Pogoń Józefów Bednarska Warszawa

Pogoń bez formy zatem faworytem oczywiście rewelacja rundy Bednarska Warszawa. Zwycięstwo gości może jeszcze sporo namieszać na finiszu rozgrywek. Gospodarze wydają się być skazani na porażkę ale nie takie rzeczy w B klasie.

Coco Jambo Warszawa Rządza Załubice

Coco Jambo przeżywa ogromny kryzys. 4 mecze o stawkę i tylko 1 pkt. Mimo to, wciąż mają, iluzoryczne, szanse na awans. Gdyby nie zaliczka z poprzedniej rundy to Cocosy zrównałyby się z dołem tabeli. Ostatni dzwonek na pobudkę. Porażką z Rządzą to koniec marzeń o A klasie.

Farmacja Tarchomin (Warszawa) GKS Dąbrówka

Bo Farmacja, bo Farmacja bo Farmacja jest od tego… no właśnie… od czego? Dostarczania punktów rywalom? Na pewno nie. Pora skończyć z tym trendem i zacząć pokazywać pazur. Rywale muszą wiedzieć, że nowy sezon czeka ich zupełnie inna, silniejsza i przede wszystkim głodna wyników ekipa z Tarchomina! GKS Dąbrówka na pewno nie wyjedzie z tego meczu z łatwymi punktami.

Leave a Reply