AKTUALNOŚCI

Zapowiedź 17 kolejki

Po Bednarskiej pora na Rządzę. Mecz wyjazdowy do Załubic może okazać się drogą przez mękę. Boisko na którym rozgrywane są mecze nie należy do najprzyjemniejszych. Walczymy do końca! Kiedyś musi się udać!

Oto przewidywany skład Farmacji Tarchomin na spotkanie z Rządzą Załubice

Spotkania 17 kolejki

AP Marcovia II Marki GKS Dąbrówka

Po pewnym zwycięstwie nad Mazurem i niespodziewanej porażce Coco Jambo, Marcovia znowu wraca do gry o chwałę. Mecz o 6 punktów z GKS Dąbrówka może okazać się kamieniem milowym dla gospodarzy. To będzie zdecydowanie najciekawsze starcie tej kolejki.

Rządza Załubice Farmacja Tarchomin

Rządza walczy już tylko dobrą lokatę natomiast Farmacja wciąż czeka na swoje pierwsze punkty w rundzie rewanżowej. Większą motywację do zwycięstwa mają na pewno goście ale to Rządza będzie faworytem.

Bednarska Warszawa Coco Jambo Warszawa

Mecz na szczycie, wielkie derby Warszawy i kto wie może właśnie Coco Jambo straci właśnie jakiekolwiek szanse na awans po kompromitacji z Dębem? Gospodarze nie biorą jeńców i wygrywają wszystko jak leci. “Cocosy” zaliczyły już 2 wpadki i wszystko wskazuje na to, że za rok znów pozostaną w B klasie.

Dąb II Wieliszew Pogoń Józefów

Dąb po sensacyjnym zwycięstwie nad Coco Jambo, przystępuje do tego meczu jako faworyt ale to Pogoń wydaje się być silniejszą ekipą jeśli spojrzymy na całokształt wyników. Szykuje się chyba najbardziej wyrównane starcie tej kolejki.

Wisła Jabłonna Sokół II Serock

Wisła wygrywając z Sokołem w 100% zapewni sobie awans do A klasy. Szanse gości oceniamy na 10% szczególnie po tym jak w poprzedniej kolejce nie mogli znów zgrywać się na boisku z powodu nieobecności rywala.

Rotavia Nieporęt Mazur II Radzymin

Wielka niewiadoma. Czy mecz się odbędzie? Rotavia po walkowerze z Sokołem może nie chcieć już rozgrywać meczów w B klasie. Ekipa z Radzymina z pewnością będzie chciała nastrzelać kilka bramek a to na pewno nie jest komfortowa sytuacja dla gospodarzy, którzy mają straconych już prawie 120 goli!

Leave a Reply